Privacy Eraser Free

Tarayıcı Geçmişi Silme Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 4.14 MB
  • Version 1.0.0.278
  • Dil İngilizce
  • Firma Cybertron Software Co., Ltd.
Privacy Eraser Free kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde bilgisayarınızda gerçekleştirmiş olduğunuz tüm işlemlerin izlerini silmek için kullanabileceğiniz etkili bir uygulamadır. 

Privacy Eraser Free kullanımı kolay arayüz araçları sayesinde bilgisayarınızda gerçekleştirmiş olduğunuz tüm işlemlerin izlerini silmek için kullanabileceğiniz etkili bir uygulamadır.  

Privacy Eraser Free oldukça kapsamlı bir uygulama olarak bilgisayarınızı tarar ve daha önce girmiş olduğunuz web adreslerini, kayıtlı şifreleri,log dosyalarını, geçici dosyaları ve çok daha fazlasını saptayarak silmeniz için olanak sağlamaktadır. Uygulama ile popüler olan tarayıcı adreslerinden Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari ve Opera gibi tarayıcılarından tüm geçmişinizi hızlı bir şekilde silebileceğiniz gibi FAT16, FAT32, exFAT, veya NTFS sistemleri üzerinde bulunan dosyalarınıza da kolaylıkla silebilirsiniz. Privacy Eraser Free uygulamasını ilk kez bilgisayarınızda kullanacak olan kullanıcılar için uygulama bilgisayarınız üzerinde derinlemesine bir tarama yaparak kalan izleri size listeler ve silmek için onay bekler. Gerekli onayı aldıktan sonra uygulama işlemi başlatır ve bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekmektedir.

Privacy Eraser Free uygulaması her farklı internet tarayıcısı için hangi ayarları uygulamak istediğinizi belirledikten sonra uygulama her tarayıcıyı otomatik olarak tanır ve belirlediğiniz işlemleri uygulatır. Web sitesi adresleri, kayıtlı şifreler, Index.dat dosyaları gibi daha önce girmiş olduğunuz geçmiş için Privacy Eraser Free uygulaması başarılı bir şekilde destek vermektedir. ACDSee, Adobe Reader, WinRAR, Windows Media Player, BitTorrent ve daha pek çok yazılım örneği için desteği bulunan Privacy Eraser Free uygulaması ile temizlenmiş bir bilgisayar geçmişine kavuşurken ek özelliklerinden olan dosya parçalama ve veri silmeden de faydalanabilirsiniz.

 

 

 

Daha Fazla Göster
Privacy Eraser Free indir